Reha Muhtar vasiyetini açıkladı: Yalıma tek bir kişi girmesin

Eski eşi oyuncu Deniz Uğur ile ortasında iki evlatlarının velayeti için oluşturulan dava süren eski televizyoncu Reha Muhtar, vasiyetini açıkladı. Muhtar vasiyetinde, yalısının hiç kimseye satılmamasını ve devredilmemesini istek etti.

Muhtar, “5 sene evvel bana bir şey olursa çocuklarıma bıraktığım bir vasiyet var. Alın terim ve günde 18 saatlik emeğimle aldığım yalıdan tek bir şahıs girmesin. Bütün tedbirleri alındı. Allah büyük, bu vasiyete Allah ve Türkiye tanık” laflarını kullandı.

Ne olmuştu?

Oyuncu Deniz Uğur, eski eşi Reha Muhtar’ın 13 yaşındaki kızlarına sertlik uyguladığını lisana getirerek mahkemeye başvurdu. Deniz Uğur süreksiz velayet kapsamından kızının velayetini aldı ve Reha Muhtar’a 2 ay müddet ile kızına yaklaşmama cezası verildi.

Yaşanan olayların sonra Muhtar, kızını darp etmediğini lisana getirdi. Deniz Uğur ise sosyal medyadan yapmış olduğu paylaşımla Muhtar’ın kızına bağırdığı öne sürülen ses kaydını yayınladı. Tezleri reddeden ve kızının uyuşturucu husus kullanan bir şahısla görüşmesine tepki gösterdiğini laf eden Muhtar, “Benim oğlum ve kızım 7 sene yasaklı hususların kullanıldığı, renkli akvaryum balıklarının ısmarlandığı konutta büyüdüler. Kızımın fazla dozdan uyuşturucu kullanıp hastaneye kaldırılan ‘Kabal’ adlı kullanıcıyla görüşmemesi için 5 dakika müddet verme hakkım ve sorumluluğum yok mu baba olarak?” notunu ekledi.

Muhtar son olarak, 92 yaşındaki babası Cemal Muhtar’ın ‘hastanede noter tespitiyle tabir verdiğini’ söylemişti. (HABER MERKEZİ)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*