Icardi’nin eşinden açıklama: Barışmayı düşünmüyorum

Galatasaray’ın sürem başlangıcında PSG’den kiralık olarak ekibine katmış olduğu Mauro Icardi, Beşiktaş maçında ortaya koyduğu performansla göz doldurdu.

Son iki iç saha maçında 4 gole katıda bulunan Arjantinli golcü, Beşiktaş derbisine de hevesli performansıyla damga vurmuştu.

Galatasaray’a transfer olduktan sonrasında bunun yanı sıra menajeri olan Wanda Nara ile ayrılık sonucu alan Arjantinli yıldız özel yaşamı ile alakalı de gündemden düşmüyor.


“Benimle barışmak istiyor”

Canal 5’te gösterilen bir uygulamaya katılan Wanda Nara, Icardi ile alakalı konuştu. İcardi’nin eski eşi, “İki aydır ayrıyız, ama onu oldukça seviyorum. Benim için bu hayattaki en mühim insan o. L-Gante ile alakalı hakkımda çıkan iddialar doğru değil. Mauro bunlara oldukça kızdı ve beni akşama kadar aradı. Tekrar benimle barışmak istiyor, ama gönderilmiş olduğu mesajları katiyen unutamam” dedi.

“Çocuklarımız İtalya’da yaşamak istiyor”

Wanda Nara açıklamalarının devamında Icardi ile bir yanlış anlaşılmadan kaynaklı ayrıldıklarını anlatım ederek; “Tüm olanlar bir yanlış anlaşılmadan başladı. Bir seçim yapmam gerekiyordu ve yaptım. Şimdilik barışmayı düşünmüyorum. Bir gün barışır mıyız bilmiyorum. Beş çocuklu hoş bir aileyiz. Dostça ayrıldık. Mauro şu an Türkiye’de, ama çocuklarımız İtalya’da yaşamak istiyor” diye konuştu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*