Galatasaraylı futbolcuların derbi kutlamasında gerginlik çıktı! İstanbul’da olaylı gece

Derbide Beşiktaş’ı 2-1 yenen Galatasaraylı futbolcular, tebrik yapmak için Bebek’teki otele gitti. Mekana öncelikle M.İcardi ve L.Torreira geldi. Flaşların patlaması ile bir anlık hayret yaşayan star futbolcudan Torreira, imaj vermemek için İcardi’nin arkasına saklandı. İkili ile birlikte gelen hanım ise futbolcular mekana giriş yaptıktan sonrasında Vip araçta bekleyip öyle mekana girdi.

GAZETECİLERİ ÖĞRENİNCE ARAÇTAN İNMEDİLER

Sonrasında kadroya Juan Mata dahil oldu. Kız arkadaşı ve yanlarında bir hanım ile kısa sürede mekana giren Mata, poz isteğini geri çevirip içeri girdi. Ekibe son olarak Sergio Oliviera dahil oldu. Kapıda basın mensuplarının bulunduğunu öğrenen star futbolcusu ve eşi, bir müddet vip otomobilinden inmedi.

GÖRÜNTÜ ALMAMAK İÇİN SİPER OLDULAR

Futbolcunun yanısıra olan arkadaşları, basın mensuplarının imaj almaması için gazetecilerin önünde durdular. Kısa süreli tartışmanın sonrasında mekana girmeyen çalışan Oliveira ve eşinin fotoğraflarının çekilmemesi için arkadaşları ellerini resim makinelerine siper ederek imaj alınmasını engellemeye çalışsalar da etkin olamadılar.

Kaynak: Snob Magazin / Magazin

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*